
Екранований нагрівальний мат ThermoGreen TGMT 150 Вт/м2 2м. кв 300Вт
2 762 ₴
- Готово до відправки
- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
Нагрівальний мат ThermoGreen використовують для монтажу в самовирівнювальній суміші або у шар клею під керамічні, мармурові, гранітні та інші важкі покриття підлоги.
Нагрівальні мати ThermoGreen - ідеальне рішення для приміщень з такими покриттями підлоги як кахельна плитка або керамограніт. Мати являють собою зафіксований на сітці зі скловолокна екранований резистивний нагрівальний двожильний кабель, з'єднаний з кабелем, який підключається до електромережі.
Нагрівальний кабель закінчуватися герметичної муфти.
Нагревательные жилы кабельного мата ThermoGreen созданы таким образом, чтобы максимально эффективно обеспечивать номинальную мощность 150 Вт/м2
THERMOGREEN: ГРЕЮЩИЕ МАТЫ ДЛЯ ТЕПЛЫХ ПОЛОВ
Ассортиментная линейка охватывает широкий диапазон от 0,5м2 до 15м2 обогреваемых площадей.
Электробезопасность обеспечивается алюмо-лавсановым экраном, который защищает человека от магнитных полей и поражения электрическим током в случае повреждения внешней оболочки токопроводящей жилы.
Изоляция нагревательных жил выполнена из фторированного этилен-пропилена (ФЭП). Максимальная рабочая температура данного материала 200°С, что значительно увеличивает срок службы теплого пола, а также, обеспечивает дополнительную безопасность в использовании.
Изображение структуры нагревательного кабеля ThermoGreen
Рис.1 - Внешний вид нагревательного кабеля Thermogreen
Відсутність необхідності в пристрої стягування робить нагрівальні мати ThermoGreen відмінним рішенням для пристрою теплої підлоги у разі, коли підняття висоти підлоги неможливо. Наявність екрануючого обплетення дозволяє підключати тепла підлога к через пристрій захисного відключення УЗО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThermoGreen |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 300 Вт/м |
| Кількість жил | 3 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 60 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 10 мм |
| Площа обігріву | 2 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Тип | Нагрівальний мат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна потужність | 300 Вт |
| Додаткові характеристики | питома потужність – 150 Вт/м <br/>ширина мата – 50 см <br/>площа – з 0,5 м. кв. до 15,0 м. кв. <br/>товщина мата – 3,6 мм <br/>довжина холодного дроти підключення – 2,5 м <br/>ізоляція – поліамід + тефлон + ПВХ <br/>основа – скловолоконна сітка на самоклеєнням основі. |
| Площа | 300 м2 |
| Потужність на квадратний метр | 150 Вт/м2 |
| Комплектація | Кабельний мат / Гофротрубка під датчик (2.5 м) / Інструкція / Гарантія |
| Вид | Мати |
| Гарантія | 25 років |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
- Ціна: 2 762 ₴








