Інфрачервона плівка SPN-310-120 - є низькотемпературним карбоновим нагрівальним елементом. Її виготовляють нанесенням вуглецевої пасти на поліетилентерефталат.
HEAT PLUS – світовий лідер у сфері плівкового опалення. Виробництво опалювальної плівки здійснюється на південнокорейському заводі Heat Plus Korea. Продукція торгової марки Хіт Плюс відповідає ряду світових вимог до якості: KICM, ISO 9001, CE, а також сертифікована для використання на території України: СЕС, УкрСепро.
ІК плівка моделі SPN-310-120 використовується для теплої підлоги. Найкраще він підходить для монтажу під паркет, лінолеум, ламінат.

ОСОБЛИВОСТІ НАГРІВАЛЬНОЇ ПЛІВКИ SPN-310-120
- Матеріал складається з 5 шарів;
- Нагрівається до 25 градусів;
- Плавлення відбувається при 160 градусах;
- Зручний і практичний типорозмір
- Складається з секцій шириною 20 см (ріжеться по нимже)
- Наявність «прозорих» не гріються ділянок по ширині плівки (між секціями) через які допускається кріплення до стіни, стелі, підлозі
- Ідеально підходить для укладання під ламінат
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІК ПЛІВКИ SPN-310-120
Нагрівальний матеріал влаштований таким чином, що тепло може поширюватися як вгору, так і вниз. Для того, щоб не витрачати даремно енергію, матеріал укладається шар теплоізоляції (підкладки).
Нагрівальна плівка SPN-310-120 використовується для наступних цілей:
- Облаштування теплої підлоги;
- Обладнання додаткових опалювальних систем в приміщеннях;;
- Підігріву стін, лоджій, балконів;
- Систем обігріву сільськогосподарських споруд, пристроїв для вирощування рослин;
- Організація опалення в павільйонах, магазинах, кіосках, гаражах тощо;
- Пристрій обігріву стель.
МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ПЛІВКИ SPN-310-120
Здійснюється відповідно до вказівок в інструкції, яка додається до матеріалу.Для монтажу застосовуються супутні матеріали – термоізоляційна підкладка, захисне покриття і т. п.
Товщина всіх шарів розрізняється. Це залежить від особливостей фінішного матеріалу:
Під паркет і ламінат – 0,45 див.
Під лінолеум, ковролін – 0,65 см
Під стяжку з цементу – 0,22 див.
ПОТРЕБЛЕНЕИ ЕНЕРГІЇ
Потужність ІК плівки даної моделі – 120 Ватт на 1 погонний метр. Споживаючи номінальна кількість потужності, матеріал поступово нагрівається до температури 25 градусів.
Використання терморегуляторів дозволяє знизити нагрівання плівки до 23 градусів і знизити витрати енергії.
Середній показник витрати енергії становить:
Для основного опалення 60 ватт на 1 квадратний метр;
Для системи додаткового обігріву – 30 ватт на 1 квадратний метр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Для підлоги |
| Максимальна споживана потужність | 120 Вт/м.кв. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 50 град. |
| Товщина плівки | 0.333 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Потужність, Вт/м. кв. 120 <br/>Потужність, Вт/м. пог. 120 <br/>Максимальна температура нагріву,°С 25 <br/>Тип Стандартна <br/>Нанесення вуглецевого шару Смугами <br/>Робоча напруга, В 220 <br/>ККД,% 92 <br/>Наявність захисного шару немає <br/> * Температура плавлення,°C 160 <br/>Додаткові шари немає <br/>Товщина, мм 0,338 <br/>Вага рулону, кг 48 <br/>Довжина рулону 100 м <br/>Ширина, см 100 <br/>Термін експлуатації 50 років |
| Потужність на квадратний метр | 220 Вт/м |
| Доставка / Оплата | Ціна за 1 м. п. |
| Тип | Інфрачервоний |
| Вид | Плівки |
| Гарантія | 15 років |
| Країна-виробник товару | Республіка Корея (Південна Корея) |
- Ціна: 528 ₴




