SALE
-5%

Килимок із підігрівом SolraY 530x630 мм 66 Вт Чорний
1 177 ₴
1 118 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CL5363
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок з підігрівом SolraY 530х430 мм 66 Вт CL5363 Чорний – це багатофункціональний інфрачервоний обігрівач, який знаходить своє застосування в різних сферах. Він може бути використаний для локального і додаткового обігріву людей, домашніх тварин, інкубаторів, а також для невеликих приміщень різного призначення, таких як дитячі кімнати, кухні, балкони тощо. Також цей килимок ідеально підходить для просушування взуття.

Переваги климка із підігрівом
- Рівномірний і швидкий нагрів: килимок розігрівається рівномірно і швидко, забезпечуючи комфортну температуру в короткий термін.
- Простий у використанні та обслуговуванні: використовувати килимок SolraY дуже просто. Його також легко очищати і доглядати за ним.
- Надійний і довговічний: килимок має надійну конструкцію, яка забезпечує тривалий термін служби.
- Низьке споживання енергії та високий КПД: відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії та мінімальним споживанням енергії, що робить його ефективним та економним рішенням для обігріву.

Конструкція килимка із підігрівом SolraY
Килимок із підігрівом складається з інфрачервоної плівки Heat Plus, що рівномірно розподіляє тепло по всій площі. Ця конструкція запобігає перегріву килимка та робить його абсолютно безпечним для людей і тварин.
Правила використання кимимка із підігрівом
- Килимок призначений для використання на підлозі та інших внутрішніх поверхнях.
- Його можна використовувати на різних типах покриття, таких як керамічна або кам'яна плитка, ламінат, лінолеум, паркет тощо.
- Забороняється:
- використовувати килимок у приміщеннях із високим рівнем вологості;
- покривати килимок матеріалами, які мають теплоізоляційні властивості (одяг, подушка, ковдра тощо);
- ставити на килимок меблі, зокрема столи і стільці з ножками або колесами;
- залишати ввімкнений килимок без нагляду на тривалий час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solray |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Рекомендована площа приміщення | 1 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 50 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 хв |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴



