SALEПодарунок
-5%

Механічний терморегулятор для теплої підлоги Heat Plus M5.16
502 ₴
477 ₴
- В наявності
- Код: M5.16
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 215 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Механічний терморегулятор для теплої підлоги Heat Plus M5.16»
Механічний кімнатний терморегулятор M5.16 призначений для регулювання температури в приміщеннях, обладнаних системами опалення тепла підлога (кабельні, плівочні).

Основні особливості терморегулятора M5.16:
- Простий і ергономічний дизайн.
- Механічна передня панель управління.
- Індикатор робочого стану на передній панелі.
- Управління шляхом повороту регулятора.
- Корпус з термостійкого пластику.
- Проста установка в стандартний підрозетники.
- Не вимагає додаткової настройки.
Основні характеристики:
- Тип – механічний.
- Панель управління - механічна поворотна.
- Монтаж – Внутрішній.
- Дисплей – Ні.
- Таймер – Ні.
- Захист від дітей – Немає.
- Діапазон регульованих температур: +5℃~+40℃.
- Робоча напруга: 230В ± 10%.
- Мах потужність – 3,2 кВт.
- Допустимий струм – 16А.
- Споживана потужність – 1,5 Вт.
- Кількість ел. кіл – 1.
- Корпус - термостійкий пластик.
- Колір - білий.
- Температурний режим експлуатації від -5 до +50 ℃.
- Габарити: 86х86х23мм.
Комплектація:
- Терморегулятор - 1шт.
- Термодатчик NTC з кабелем (3м) - 1шт.
- Болти для кріплення - 2шт.
- Керівництво користувача - 1шт.
- Гарантія - 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Бездротовий стандарт | Без Wi-Fi |
| Інтерфейс | Провідний |
| Голосове управління | Ні |
| Термозахист | Так |
| Колір | Білий |
| Датчик температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Вид датчика температури | Для підлоги |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴
- Спосіб упаковки: коробка






