SALEПодарунок
-5%

Терморегулятор Heat Plus BHT-800 GBS2 Чорний (BHT800B)
2 515 ₴
2 390 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 215 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Терморегулятор Heat Plus BHT-800 GBS2 Чорний (BHT800B)»
Heat Plus BHT-800 GbS2 - програмований терморегулятор, з виносним датчиком підлоги і вбудованим датчиком температури. Підходить для плівкових і кабельних теплих підлог. Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Дисплей | Так |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Чорний |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 86 х 86 х 13 мм |
| Функція програмування | Є |
| Автоматичне включення терморегулятора | Є |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Комплектація | Терморегулятор 1 шт, Термодатчик (iTeo) з кабелем (2,5 м) 1 шт, Керівництво користувача 1 шт, Гарантійний талон 1 шт |
| Діапазон регульованих температур | +5 - 35 °С (заводська установка) / +5 - 99 °З (ручне налаштування) |
| Датчик температури підлоги | Є |
| Тип | Електричний |
| Температурний режим експлуатації | Від +5 до +50 °С |
| Сенсорний екран | Є |
| Кількість комутованих ланцюгів | 1 |
| Вбудований датчик повітря | Є |
| Вид | Терморегулятори |
| Струм | 16 А |
| Гарантія | 24 місяці |
| Бездротове управління | Немає |
| Потужність | 3.2 кВт |
| Робоча напруга | 220 В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Корпус | Вогнетривкий пластик |
| Споживана потужність | 1.5 Вт*год |
| Додатково | Режим роботи: Контроль температури підлоги/контроль температури повітря/ Комбінований. Наявність внутрішньої батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴



