SALEПодарунок
-17%

Терморегулятор Heat Plus Iteo4 Wi-Fi Білий (Iteo4WF)
3 087 ₴
2 562 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 215 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Терморегулятор Heat Plus Iteo4 Wi-Fi Білий (Iteo4WF)»
Heat Plus iTeo4 Wi-Fi - програмований терморегулятор, з виносним датчиком підлоги і вбудованим датчиком температури. Підходить для плівкових і кабельних теплих підлог. Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщенні. Присутній модуль wi-fi для віддаленого управління терморегулятором через мобільний додаток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Колір | Білий |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція програмування | Є |
| Додатково | Режим роботи: Контроль температури підлоги/контроль температури повітря/ Комбінований. Наявність внутрішньої батарейки |
| Діапазон регульованих температур | +5 - 40 °С |
| Розміри | 86 х 86 х 13 мм |
| Комплектація | Терморегулятор 1 шт, Термодатчик (iTeo) з кабелем (2,5 м) 1 шт, Керівництво користувача 1 шт, Гарантійний талон 1 шт |
| Вага | 0.25 кг |
| Автоматичне включення терморегулятора | Є |
| Тип | Електричний |
| Призначення | Електрична тепла підлога |
| Температурний режим експлуатації | Від +5 до +50 °С |
| Сенсорний екран | Є |
| Вбудований датчик повітря | Є |
| Вид | Терморегулятори |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Струм | 16 А |
| Гарантія | 24 місяці |
| Бездротове управління | Є |
| Потужність | 3.2 кВт |
| Робоча напруга | 220 В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Датчик температури підлоги | Є |
| Корпус | Вогнетривкий пластик |
| Wi-Fi | Є |
| Кількість комутованих ланцюгів | 1 |
| Споживана потужність | 1.5 Вт*год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴





