SALE
-5%

Килимок з підігрівом SolraY 530x830 мм 88 Вт Сірий (CB5383)
1 379 ₴
1 310 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CB5383
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок інфрачервоного обігріву "Solray" - багатофункціональний, може застосовуватися для локального і допоміжного обігріву людини, домашніх тварин, інкубаторів, малих приміщень різного призначення (дитячих кімнат, кухонь, балконів тощо), для просушування взуття та багатьох інших функцій.
Переваги:
- Рівномірно і швидко прогрівається;
- Простий в експлуатації і догляді;
- Надійний і довговічний;
- Відрізняється дуже низьким енергоспоживанням і високим ККД.
Конструкція Килим "Solray" складається з нагрівального елемента, двох шарів килимового матеріалу і тепловідбивною підкладки. В якості нагрівального елемента в килимі інфрачервоного обігріву використовується інфрачервона плівка Heat Plus, яка рівномірно розподіляє тепло по всій площі, не допускаючи перегріву килима і роблячи його абсолютно безпечним для людей і тварин.
Правила експлуатації:
1) Килимок призначений для використання на підлозі і інших поверхнях усередині приміщень.
2) Виріб можна використовувати на таких типах покриття як: керамічна або кам'яна плитка, ламінат, лінолеум, паркет тощо
3) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ:
- Використовувати килим у приміщеннях з підвищеною вологістю
- Накривати килим матеріалами, які володіють теплоізоляційними властивостями (одяг, подушка, ковдра і т. д)
- Встановлювати на килим меблі, в тому числі ніжки або коліщата столів і стільців
- Залишати на тривалий час включений килим без нагляду
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solray |
| Споживана потужність | 88 Вт |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ковролін на повстяній основі |
| Загальна потужність | 88 Вт |
| Розміри | 530 х 830 мм |
| Комплектація | Килим з кабелем живлення - 1 Паспорт - 1 |
| Тип | Електричний |
| Вид | Килимок з підігрівом |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальна температура нагріву | 50 °С |
| Робоча напруга | 220 В |
| Площа теплового випромінювання | 0.44 м. кв |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Довжина дроту | 2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴


