
Комплект Теплої підлоги Heat Plus Standart 1м2 + Терморегулятор M5.16
1 452 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інфрачервона плівка SPN-305-110 йде в цьому наборі - середньо-температурна гріюча карбонова плівка від HEAT PLUS.
Застосовується як нагрівальний елемент в системах теплих підлог під наступні типи підлогових покриттів: | ламінат | лінолеум | паркетну дошку | ковролін | цементну стяжку.
Структура будови опалювальної плівки HEAT PLUS SPN-305-110 така, що при нагріві тепло поширюється в обидві сторони. Тому для одностороннього обігріву, з метою мінімізації втрат тепла, яке спрямоване у бік, протилежний основним нагрівання, рекомендуємо застосовувати якісні теплоізолюючі і тепловідбивні підкладки.
У комплекті з плівкою SPN-305-110 йде Терморегулятор M5.16
Heat Plus M5.16 - механічний кімнатний терморегулятор від Heat Plus. Призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими або кабельними системами електричного опалення та теплої підлоги.
Модель М5.16 відрізняється простотою в експлуатації і високою надійністю.
Механічний терморегулятор M5.16 підтримує комфортну температуру поверхні, що обігрівається від +5 до +40 °С і забезпечує раціональний витрата електроенергії.
Застосовується як нагрівальний елемент в системах теплих підлог під наступні типи підлогових покриттів: | ламінат | лінолеум | паркетну дошку | ковролін | цементну стяжку.
Структура будови опалювальної плівки HEAT PLUS SPN-305-110 така, що при нагріві тепло поширюється в обидві сторони. Тому для одностороннього обігріву, з метою мінімізації втрат тепла, яке спрямоване у бік, протилежний основним нагрівання, рекомендуємо застосовувати якісні теплоізолюючі і тепловідбивні підкладки.
У комплекті з плівкою SPN-305-110 йде Терморегулятор M5.16
Heat Plus M5.16 - механічний кімнатний терморегулятор від Heat Plus. Призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими або кабельними системами електричного опалення та теплої підлоги.
Модель М5.16 відрізняється простотою в експлуатації і високою надійністю.
Механічний терморегулятор M5.16 підтримує комфортну температуру поверхні, що обігрівається від +5 до +40 °С і забезпечує раціональний витрата електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Для підлоги |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 160 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 60 Гц |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект | Іч-плівка SPN-305-110 - 1м2; Терморегулятор M5.16 - 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴


