SALEПодарунок
-5%

Терморегулятор сенсорний M2-1.716 Silver
1 848 ₴
1 756 ₴
- В наявності
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 215 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Терморегулятор сенсорний M2-1.716 Silver»
Терморегулятор сенсорний M2-1.716 Silver
Розмір 86х86х13,3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 30 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Управління | Додаток на Android |
| Термозахист | Так |
| Колір | Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 756 ₴





