SALEПодарунок
-5%

Терморегулятор сенсорний ВНТ-6000 В White
4 400 ₴
4 180 ₴
- В наявності
+380 (67) 535-13-22
Для замовлень, консультацій- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 215 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Терморегулятор сенсорний ВНТ-6000 В White»
Терморегулятор сенсорний ВНТ-6000 В White - Цифровий, програмуємий, сенсорний, з WI-FI, з кольоровим екраном, та мульті підсвічуванням
Розмір 86х86х13,3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Управління | Додаток на Android |
| Термозахист | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 13.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴





