
Керамічна панель-обігрівач двостороння SolRay
2 640 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PD6060
- +380 (44) 502-03-56Бухгалтерия
Керамічна панель-обігрівач SolRay - дуже економічний і одночасно ефективний електричний обігрівач, який швидко прогріє приміщення і створить в ньому комфорт і затишок.
Інноваційна інфрачервона керамічна панель SolRay складається з тепловідбивача, нагрівального елемента Heat Plus, керамічної плити металилического корпусу і соиденителных проводів. Керамічні панелі для опалення здійснюють двома способами нагрівання приміщення
- С помощью конвекции. Холодный воздух поступает в панель снизу, внутри панели он нагревается и горячим поднимается наверх, таким образом наполняя комнату теплым воздухом
- С помощью инфракрасного излучения Тепловое излучение от ИК-обогревателя не поглощается воздухом, поэтому вся энергия от прибора почти без потерь достигает обогреваемых поверхнстей и людей в зоне его действия.
Очень экономичный и одновременно эффективный электрический обогреватель, который быстро прогреет помещение и создаст в нем комфорт и уют.
Простота и надежность
Керамічна електропанель SolRay - це пожежо - і электробезопасное обладнання, яке відповідає всім вимогам УкрСЕПРО, СЕ.
Працює безшумно, немає хімічних запахів, при виготовленні використовуються тільки екологічно безпечні матеріали (ROHS).
Панель оснащена трипозиційним перемикачем:
- неактивний стан;
- нагрів на 50% потужності;
- нагрів на 100% потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 8 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 603 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Коліщата | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Потужність обігріву | 360 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 15 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал корпусу | Керамічні панелі металическом каркасі |
- Ціна: 2 640 ₴




